Bordslampor "Zero"

Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, etikettmärkta "Zero", lackerad stomme, skärm i opalglas, vardera total höjd ca 63 cm

En skärm med nagg

307925

2015-04-28