Harry Fahlstedt oljemålning

Harry Fahlstedt oljemålning
Harry Fahlstedt oljemålning
Harry Fahlstedt oljemålning
Harry Fahlstedt oljemålning
Harry Fahlstedt oljemålning
Harry Fahlstedt oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HARRY FAHLSTEDT (1904-1977), "Hydra", grekisk by, olaj på duk, signerad och daterad 57, oramad

Smärre krackelyr

307928

2015-04-28