Takarmatur 1900-talets andra hälft
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKARMATURER, 2 st, 1900-talets andra hälft, för 3 ljuspunkter, vitlackerad metallstomme, kupa i klarglas, kupands höjd ca 32 cm
Smärre nagg, stommarna med skador, färgbortfall o korroderingar, en stomme saknar upphängning
307930
2015-04-28