Parasoller paraplyer mm

Parasoller paraplyer mm
Parasoller paraplyer mm
Parasoller paraplyer mm
Parasoller paraplyer mm
Parasoller paraplyer mm
Parasoller paraplyer mm

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PARASOLLER, PARAPLYER, KÄPPAR, mm 1800/1900-tal, varav en käpp med knopp i silver K. Anderson, Stockholm 1919, märkt EC under friherrelig krona, i flätad korg
PROVENIENS: Biby Fideikommiss, Gillberga socken, Södermanlands län

307933

2015-04-28