Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LAMPKUPOR, 5 st, 1900-tal, varierande utförande, vit glas och klarglas, höjd ca 28-32 cm
Smärre nagg
307949
2015-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här