Lampkupor 1900-tal

Lampkupor 1900-tal
Lampkupor 1900-tal
Lampkupor 1900-tal
Lampkupor 1900-tal
Lampkupor 1900-tal
Lampkupor 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LAMPKUPOR, 5 st, 1900-tal, varierande utförande, vit glas och klarglas, höjd ca 28-32 cm

Smärre nagg

307949

2015-04-29