Baljfåtölj Ephraim Ståhl

Baljfåtölj Ephraim Ståhl
Baljfåtölj Ephraim Ståhl
Baljfåtölj Ephraim Ståhl
Baljfåtölj Ephraim Ståhl
Baljfåtölj Ephraim Ståhl
Baljfåtölj Ephraim Ståhl
Baljfåtölj Ephraim Ståhl
Baljfåtölj Ephraim Ståhl
Baljfåtölj Ephraim Ståhl
Baljfåtölj Ephraim Ståhl
Baljfåtölj Ephraim Ståhl
Baljfåtölj Ephraim Ståhl
Baljfåtölj Ephraim Ståhl
Baljfåtölj Ephraim Ståhl

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BALJFÅTÖLJ, 1800-talets början, betsad, signerad ES(Ephraim Ståhl) rester av Stockholms stolmakareämbetes sigill
Skador: Skador och lagningar

307961

2015-05-20