Ljusstakar 1 par i silver

Ljusstakar 1 par i silver
Ljusstakar 1 par i silver
Ljusstakar 1 par i silver
Ljusstakar 1 par i silver
Ljusstakar 1 par i silver
Ljusstakar 1 par i silver
Ljusstakar 1 par i silver
Ljusstakar 1 par i silver

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, 1900-tal, rokokostil, svenska importstämplar, fyllda, höjd 18 cm

307971

2015-04-29