Sören Olsson oljemålning

Sören Olsson oljemålning
Sören Olsson oljemålning
Sören Olsson oljemålning
Sören Olsson oljemålning
Sören Olsson oljemålning
Sören Olsson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÖREN OLSSON (född 1914), kvinnoporträtt, signerad och daterad Sören Olsson -43. Olja på duk, 60 x 50 cm

Smärre krakeleringar

308005

2015-04-29