Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): "Sommar", signerad i plåten, etsning, 17,8x12, ur Ord & Bild, oramad
Kraftigt gulnad och fläckad
308029
2015-05-01
Gör en kostnadsfri värdering här