Anders Zorn

Anders Zorn
Anders Zorn

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): "Sommar", signerad i plåten, etsning, 17,8x12, ur Ord & Bild, oramad

Kraftigt gulnad och fläckad

308029

2015-05-01