Rullvagn på hjul

Rullvagn på hjul
Rullvagn på hjul
Rullvagn på hjul
Rullvagn på hjul
Rullvagn på hjul
Rullvagn på hjul

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAGN, på hjul, 1900-talets mitt, etikettmärkt Stille, vitmetall med 2 hyllplan, höjd ca 86 cm

Bruksslitage

308081

2015-04-29