Keramik Gunnar Wennerberg

Keramik Gunnar Wennerberg
Keramik Gunnar Wennerberg
Keramik Gunnar Wennerberg
Keramik Gunnar Wennerberg
Keramik Gunnar Wennerberg
Keramik Gunnar Wennerberg

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR WENNERBERG, vaser 3 st., urna med lock, jasperware, Gustavsberg, höjd ca 8-17 cm

Lagningar, skador

308090

2015-04-29