Silverbägare

Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 800 SEK

BÄGARE, 4 st., silver, 1900-tal, höjd 10-15,5 cm, vikt ca 560 g

Alla är graverade, bucklor

308134

2015-04-29