Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 800 SEK
BÄGARE, 4 st., silver, 1900-tal, höjd 10-15,5 cm, vikt ca 560 g
Alla är graverade, bucklor
308134
2015-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här