Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN med lös bricka och lådor, 1900-talets andra hälft, svartmålad och tesak, höjd ca 60, 74x41 cm

Ytskador, torkade hjul

308140

2015-04-29