Cassandra Rhodin Lizzard
2015-04-29
308188
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CASSANDRA RHODIN (född 1979): Lizzard, signerad och daterad CR 104/400, offset, 70 x 57 cm