Stolar 1900-talets andra hälft
Closed
2015-04-30
308205
| Sold for | 2 200 SEK |
| Estimate | 2 500 SEK |
STOLAR, 6 st, 1900-talets andra hälft, "Tallåsenstol", stomme i bok, sits i teak, sitthöjd ca 42 cm
Bruksslitage, smärre skador