Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TORCHÈRE, gustaviansk stil, 1800-tal, träskuren dekor, svärtad och bronserad, höjd 124,5 cm
Dekorskador, slitage
308218
2015-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här