Torchère 1800-tal

Torchère 1800-tal
Torchère 1800-tal
Torchère 1800-tal
Torchère 1800-tal
Torchère 1800-tal
Torchère 1800-tal
Torchère 1800-tal
Torchère 1800-tal

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TORCHÈRE, gustaviansk stil, 1800-tal, träskuren dekor, svärtad och bronserad, höjd 124,5 cm

Dekorskador, slitage

308218

2015-04-29