Jan Håfström
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JAN HÅFSTRÖM (född 1937): Utan titel, signerad och daterad på papprets baksida JH 1991, tygbit applicerat på anteckningspapper, 20,5x16,5 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund
Pappersveck
308224
2015-05-02