Jan Håfström

Jan Håfström
Jan Håfström
Jan Håfström
Jan Håfström
Jan Håfström
Jan Håfström

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): Utan titel, signerad och daterad på papprets baksida JH 1991, tygbit applicerat på anteckningspapper, 20,5x16,5 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

Pappersveck

308224

2015-05-02