Soffbord Fredrik Schriever-Abeln

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FREDRIK SCHRIEVER-ABELN, soffbord, 1960-tal, benställning i mahogny, bordsskiva i rökfärgat glas, höjd ca 54, 134x95 cm

Bruksslitage

308225

2015-04-29