Golvlampor Bergbom

Golvlampor Bergbom
Golvlampor Bergbom
Golvlampor Bergbom
Golvlampor Bergbom
Golvlampor Bergbom
Golvlampor Bergbom

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERGBOM, golvlampor, 1 par, 1900-talets andra hälftm mässing, höjd ca 125 cm

Bruksslitage, en golvplatta med slagmärken, ett raster saknas

308231

2015-04-29