Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, enligt uppgift Italien, underrede i mässing, rökfärgad glasskiva, höjd ca 40, 100x100 cm
Smärre ytskador
308234
2015-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här