Olav Christopher Jenssen

Olav Christopher Jenssen
Olav Christopher Jenssen
Olav Christopher Jenssen
Olav Christopher Jenssen

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OLAV CHRISTOPHER JENSSEN (Norge, född 1954): Komposition, signerad och daterad Olav Chrstopher Berlin 6 oktober 1992, blandteknik på papper, 42x56 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

Hanteringsveck

308252

2015-05-10