Olav Christopher Jenssen
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OLAV CHRISTOPHER JENSSEN (Norge, född 1954): Komposition, signerad och daterad Olav Chrstopher Berlin 6 oktober 1992, blandteknik på papper, 42x56 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund
Hanteringsveck
308252
2015-05-10