Günther Förg

Günther Förg
Günther Förg
Günther Förg
Günther Förg

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

GÜNTHER FÖRG (1952-2013): Komposition, signerad Förg -87, akryl på papper, 23,5 x 17,5 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

308253

2015-05-10