Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ERIC ORR (USA, 1939-1998): "Blue Gate", blyertssignerad och daterad på baksidan Orr -85, olja på duk uppfäst på pannå, 30x26 cm
PROVENIENS: inköpt Anders Tornberg Gallery, Lund
308254
2015-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här