Eric Orr oljemålning

Eric Orr oljemålning
Eric Orr oljemålning
Eric Orr oljemålning
Eric Orr oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

6 000 SEK

ERIC ORR (USA, 1939-1998): "Blue Gate", blyertssignerad och daterad på baksidan Orr -85, olja på duk uppfäst på pannå, 30x26 cm
PROVENIENS: inköpt Anders Tornberg Gallery, Lund

308254

2015-05-10