Väggrelief Kambodja

Väggrelief Kambodja
Väggrelief Kambodja
Väggrelief Kambodja
Väggrelief Kambodja

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGRELIEF, 1900 tal, Kambodja, sittande Buddha skulpterat trä, delvis förgyllt och bemålat, ca 33x70 cm

Skador

308268

2015-04-29