Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VÄGGRELIEF, 1900 tal, Kambodja, sittande Buddha skulpterat trä, delvis förgyllt och bemålat, ca 33x70 cm
Skador
308268
2015-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här