Jan Svenungsson Test 59

Jan Svenungsson Test 59
Jan Svenungsson Test 59
Jan Svenungsson Test 59
Jan Svenungsson Test 59

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JAN SVENUNGSSON (född 1961): "Test 59", a tergo signerad och daterad Svenungsson 1994, olja på duk, 52 x 36 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

308275

2015-05-18