Bruno Karlsson oljemålning södermotiv

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BRUNO KARLSSON (född 1927): Motiv från Fjällgatan Södermalm, Stockholm, signerad och daterad Bruno Karlsson -81, olja på duk, ca 55x82 cm

308286

2015-04-29