Golvhårtork

Golvhårtork
Golvhårtork
Golvhårtork
Golvhårtork
Golvhårtork
Golvhårtork
Golvhårtork
Golvhårtork
Golvhårtork
Golvhårtork

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÅRTORK, 1900-talets första hälft, märkt Protos, vitmetall på svart fot, höj och sänkbar, höjd ca 112 cm

Ej funktionstestad, bruksslitage

308301

2015-04-30