Skulptur i lergods

Skulptur i lergods
Skulptur i lergods
Skulptur i lergods
Skulptur i lergods
Skulptur i lergods
Skulptur i lergods
Skulptur i lergods
Skulptur i lergods

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HÄSTSKULPTUR, patinerat lergods, signerad Amlinck-97, höjd 23, längd 39 cm

Lagningr, färgbortfall

308309

2015-04-30