Brevkniv jugend

Brevkniv jugend
Brevkniv jugend
Brevkniv jugend
Brevkniv jugend
Brevkniv jugend
Brevkniv jugend

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BREVKNIV, jugend, nysilver, i form av älva, längd 25, 5 cm

Slitage, skador

308321

2015-04-30