Matsalsmöbler 1960-tal
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATGRUPP, 5 dlr, 1960-tal, bestående av bord med 2 utdragsskivor fanérat i teak samt 6 stolar i ek, bordets höjd ca 74, 119x90 cm, totallängd ca 209 cm, stolarnas sitthöjd ca 43 cm
Slitage
308323
2015-04-30