Matsalsmöbler 1960-tal

Matsalsmöbler 1960-tal
Matsalsmöbler 1960-tal
Matsalsmöbler 1960-tal
Matsalsmöbler 1960-tal
Matsalsmöbler 1960-tal
Matsalsmöbler 1960-tal
Matsalsmöbler 1960-tal
Matsalsmöbler 1960-tal
Matsalsmöbler 1960-tal
Matsalsmöbler 1960-tal
Matsalsmöbler 1960-tal
Matsalsmöbler 1960-tal
Matsalsmöbler 1960-tal
Matsalsmöbler 1960-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATGRUPP, 5 dlr, 1960-tal, bestående av bord med 2 utdragsskivor fanérat i teak samt 6 stolar i ek, bordets höjd ca 74, 119x90 cm, totallängd ca 209 cm, stolarnas sitthöjd ca 43 cm

Slitage

308323

2015-04-30