Hörnskåp med vitrindel
Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
HÖRNSKÅP, med vitrindel, 1900-tal, mahogny, underdel med 1 hyllplan samt vitrindel med 2 hyllplan, höjd ca 179, 46x46 samt längd ca 66 cm, nycklar finns
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, nycklar finns att avhämta vid Utlämningen
308329
2015-04-30