Hörnskåp med vitrindel

Hörnskåp med vitrindel
Hörnskåp med vitrindel
Hörnskåp med vitrindel
Hörnskåp med vitrindel
Hörnskåp med vitrindel
Hörnskåp med vitrindel
Hörnskåp med vitrindel
Hörnskåp med vitrindel

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

HÖRNSKÅP, med vitrindel, 1900-tal, mahogny, underdel med 1 hyllplan samt vitrindel med 2 hyllplan, höjd ca 179, 46x46 samt längd ca 66 cm, nycklar finns

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, nycklar finns att avhämta vid Utlämningen

308329

2015-04-30