Blomskålar Gefle
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
BLOMSKÅLAR, 2 st, keramik, 1900-talets första hälft, Gefle, varav en "Menuett", med insatser i form av kvinnofigurer, diameter 23-25 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
308331
Päivämäärä:
2015-04-30