Tallrikar Kina

Tallrikar Kina
Tallrikar Kina
Tallrikar Kina
Tallrikar Kina
Tallrikar Kina
Tallrikar Kina

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TALLRIKAR, 6 st, 1700-tal, porslin, Kina, dekor i bla. imari och fammilie rose, diameter 22-23,5 cm

En tallrik i fammilie rose med spricka, nagg

308346

2015-04-30