Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TALLRIKAR, 6 st, 1700-tal, porslin, Kina, dekor i bla. imari och fammilie rose, diameter 22-23,5 cm
En tallrik i fammilie rose med spricka, nagg
308346
2015-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här