Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SALTKAR, 1 par, porslin, Qianlong (1736-1795), dekor i famille rose med pioner samt bård med guld och järnrött, höjd ca 6 cm
Smärre nagg samt en med smärre lagning på brättet
308351
2015-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här