Erik Gnista

Erik Gnista
Erik Gnista
Erik Gnista
Erik Gnista
Erik Gnista
Erik Gnista

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIK GNISTA (1898-1954): "Rosor i Bömiskt glas", signerad Gnista, olja på duk, 47 x 32 cm

308354

2015-04-30