Otto Lindberg

Otto Lindberg
Otto Lindberg
Otto Lindberg
Otto Lindberg
Otto Lindberg
Otto Lindberg

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OTTO LINDBERG (1880-1955): Vinterbäck, signerad och daterad Otto Lindberg 1947, olja på duk, 33 x 23 cm

308359

2015-04-30