Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OTTO LINDBERG (1880-1955): Vinterbäck, signerad och daterad Otto Lindberg 1947, olja på duk, 33 x 23 cm
308359
2015-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här