Vitrinskåp Louis XV-stil

Vitrinskåp Louis XV-stil
Vitrinskåp Louis XV-stil
Vitrinskåp Louis XV-stil
Vitrinskåp Louis XV-stil
Vitrinskåp Louis XV-stil
Vitrinskåp Louis XV-stil
Vitrinskåp Louis XV-stil
Vitrinskåp Louis XV-stil
Vitrinskåp Louis XV-stil
Vitrinskåp Louis XV-stil

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, Louis XV-stil, fanérat i valnöt, delvis förgyllda samt bronserade beslag, medaljong med dekor av figurscen, välvt glas i front samt i sidostycken, invändigt med spegel, höjd ca 166, 63x40 cm, nyckel finns

Slitage, hyllplan saknas

308378

2015-04-30