Vitrinskåp Louis XV-stil
Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, Louis XV-stil, fanérat i valnöt, delvis förgyllda samt bronserade beslag, medaljong med dekor av figurscen, välvt glas i front samt i sidostycken, invändigt med spegel, höjd ca 166, 63x40 cm, nyckel finns
Slitage, hyllplan saknas
308378
2015-04-30