Koppar fat Kina

Koppar fat Kina
Koppar fat Kina
Koppar fat Kina
Koppar fat Kina
Koppar fat Kina
Koppar fat Kina
Koppar fat Kina
Koppar fat Kina

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KOPPAR, 2 st, FAT, 2 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i emaljfärger samt underglasyrblått

Sprickor och nagg

308379

2015-04-30