Fåglar B&G

Fåglar B&G
Fåglar B&G
Fåglar B&G
Fåglar B&G
Fåglar B&G
Fåglar B&G

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BING & GRÖNDAHL, figuriner, 4 st, porslin, i form av fåglar, märkta B&G samt numrerade, höjd ca 6-9 cm

En fågel med minimalt nagg på stjärt

308381

2015-04-30