Väggur Robert Engström
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VÄGGPENDYL, Robert Engström, Stockholm, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, skuren dekor, förgylld och bronserad, brännmärkt Rob. Engström Stockholm, höjd 78 cm, pendel finns, nyckel saknas
Smärre slitage, dekordelar möjligtvis saknas, nyckel saknas
308414
2015-04-30