Väggur Robert Engström

Väggur Robert Engström
Väggur Robert Engström
Väggur Robert Engström
Väggur Robert Engström
Väggur Robert Engström
Väggur Robert Engström

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGPENDYL, Robert Engström, Stockholm, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, skuren dekor, förgylld och bronserad, brännmärkt Rob. Engström Stockholm, höjd 78 cm, pendel finns, nyckel saknas

Smärre slitage, dekordelar möjligtvis saknas, nyckel saknas

308414

2015-04-30