Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (engelsk skola, 1800-tal): Figurscen, olja på pannå, 17,5x14 cm
308419
2015-05-03
Gör en kostnadsfri värdering här