Oidentifierad konstnär 1800-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (engelsk skola, 1800-tal): Figurscen, olja på pannå, 17,5x14 cm

308419

2015-05-03