William Watting

William Watting
William Watting

Klubbat för:

4 200 SEK

5 000 SEK

WILLIAM WATTING, bokhylla / bänk, Mikael Laursen, Århus 1950-60-tal, teak och ek, hyllplan, bänkens höjd 40, 210 x 45, total höjd 215 cm

Slitage

308421

2015-04-30