Barskåp

Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BARSKÅP, toppöppnat , i björkfanér, invändigt med inredning, 1930-tal, höjd 55, 70x40 cm

fanerskador, fötter och nyckel saknas

308422

2015-04-30