Roger Somville fat

Roger Somville fat
Roger Somville fat
Roger Somville fat
Roger Somville fat

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROGER SOMVILLE (1923-2014), fat, keramik, dekor av fågel, signerad Somville á tergo, för C.C..: Dour, diameter ca 33 cm

Minimalt nagg i kant

308435

2015-04-30