Matgrupp

Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATGRUPP, engelsk, i idegran, 1900-tal, bestånde av bord med 2 iläggsskivor och hjultrissor i mässig, 6 stolar alla med tygklädd sits, bordets höjd 73, 182x99, totalt med iläggsskivor, 272 cm

Ytslitage, fläckar på klädseln

308437

2015-04-30