Matgrupp
Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATGRUPP, engelsk, i idegran, 1900-tal, bestånde av bord med 2 iläggsskivor och hjultrissor i mässig, 6 stolar alla med tygklädd sits, bordets höjd 73, 182x99, totalt med iläggsskivor, 272 cm
Ytslitage, fläckar på klädseln
308437
2015-04-30