Serveringsvagn i ek

Serveringsvagn i ek
Serveringsvagn i ek

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, med en klaff, 1960-tal, ek med hjul i gummi, höjd ca 63, 72x42, total längd med klaff ca 100 cm

Bruksslitage

308438

2015-04-30