Fåtölj med fotpall i rokokostil

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 800 SEK

FÅTÖLJ, med fotpall, rokokostil, 1900-tal, valnöt, fåtöljens sitthöjd ca 36 cm

Pall med lagningar, kompletteringar

308451

2015-04-30