Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 800 SEK
FÅTÖLJ, med fotpall, rokokostil, 1900-tal, valnöt, fåtöljens sitthöjd ca 36 cm
Pall med lagningar, kompletteringar
308451
2015-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här